سامانه مدرسه هوشمند پویان

 پنل ورود کاربران

هوالحق
با سلام و احترام
دبستان امید پارس با رویکرد درس محوری و مهارت محوری با ویژگی استفاده از توانایی های بالقوه دانش آموزان و به فعلیت رساندن آن با ایجاد بستر مناسب فعالیت خود را از ابتدای سال 96 شروع نمود.
دراین سال ها خصوصا تا قبل از شروع کرونا توفیقات زیادی از جمله کسب دوبار رتبه اول مسابقات استانی هوافضا در رشته های موشک آبی، نجات تخم مرغ و نیز پرتاب گلایدر دست پرتاب را در رقابت با مدارس متوسطه دوره اول از آن خود نمود.
همچنین کسب سه سال رتبه اول و دوم مسابقات سرود گروهی و سه سال رتبه اول دوم و سوم سرود تلفیقی، دوسال رتبه دوم مسابقات نقاشی همگانی و سه سال رنبه اول دوم و سوم مسابقات  تاترعروسکی،
مقام اول و دوم 9 دانش آموز عزیزمان در مسابقات تک نوازی، مقام سوم مسابقات قرآن رشته حفظ، مقام اول دست نوشته های طلایی کلاس اولی ها، دوبار رتبه اول مسابقات جابربن حیان درسطح ناحیه و شرکت دانش آموزان در مسابقات ورزشی گروهی مانند فوتبال، تنیس روی میز و رشته شطرنج، رباتیک، دومیدانی، از افتخارات این مجموعه می باشد.
اما بزرگترین افتخارما داشتن و تربیت دانش آموزانی مودب، کوشابا اعتماد به نفس و مهارت محور می باشد.

دردوران کرونا با توجه به تغییر جریان آموزش از حضوری به نیمه حضوری و غیرحضوری تمامی فعالیت های مهارتی بالاجبار درفضای مجازی انجام گردید و اولویت اول دروس دانش آموزان قرارگرفت.
درهمین راستا با تهیه کلیه امکانات ازجمله تخته های هوشمند، وب کم، دوربین میکروفون یقه ای وایفای جداگانه برای هرکلاس و از همه مهمتر برگزاری کارگاه های مورد نیاز برای آموزش معلمین دبستان به صورت کامل، هوشمند گردید.
امید است امسال با مدد از ایزدمنان، همت همکاران، تلاش دانش آموزان و همکاری اولیا عزیز سالی همراه باسلامتی،شادی و موفقیت را پیش رو داشته باشیم

 تقویم روز
 دانش آموزان ممتاز
 متولدین ماه
 نقشه گوگل